Gentleman’s Drink Bar

Zespół mobilnych barmanów, których łączy ogromna pasja, a także przyjaźń, co skutkuje bardzo pozytywną atmosferą podczas pracy za barem. Posiadamy ponad 10letnie doświadczenie w gastronomii, uwielbiamy wszelkie nowinki ze świata miksologii i podążamy za aktualnymi trendami. Cechuje nas ambicja, dlatego nie stoimy w miejscu, staramy ciągle się rozwijać i dążyć do perfekcji.

Weselny Drink Bar

Absolutny „must have” każdego wesela!

Chcecie żeby Wasze wesele było wyjątkowe? Zaproście na nie  Gentleman’s Drink Bar!

Posiadamy jeden z największych barów mobilnych w swojej kategorii w Polsce, który z przodu podświetlany jest ledami. Ponad 250 cm z możliwością rozdzielenia na dwa w pełni funkcjonalne moduły. Zapewniamy także profesjonalne szkło do koktajli oraz cały sprzęt barmański. Dodatkowo kartę menu, która zostanie skomponowana specjalnie pod Was oraz pokaz palących się drinków!

Tylko u nas możecie wybierać z listy ponad 30 oryginalnych koktajli, w tym także bezalkoholowych – dla dzieci. Wata cukrowa, skittles, żelki, a może brokat do tego? Sprawdź czym zaskoczą Was nasi barmani!

Obsługa Barmańska

Mamy do zaoferowania  profesjonalną obsługę imprez okolicznościowych m.in. imprezy firmowe, eventy, urodziny, a także wieczory panieńskie. Nasi barmani z przyjemnością zadbają o kubki smakowe gości. Zapewniamy unikatowy bar mobilny, sprzęt barmański, alkohole, a także wszystkie potrzebne dodatki.

Uczyń swoją imprezę wyjątkową, zaproś Genteman’s Drink Bar!

Fontanna alkoholowa

Fontanna alkoholowa to niewątpliwie hit imprezy! Dzięki niej zaserwujesz gościom drinki w bardzo stylowej formie!

Jest to świetna alternatywa dla barmana lub dodatek do drink baru – prezentuje się bardzo elegancko, może z niej korzystać kilku gości jednocześnie, a więc nie tworzą się kolejki.

Fontana alkoholowa Silver to 19 litrowa, posrebrzana fontanna alkoholowa z podświetlanym ledami panelem oraz miejscem na wykonanie dekoracji kwiatowej.

W ramach wynajmu fontanny alkoholowej zapewniamy dowóz, montaż oraz wykonanie wybranego drinka.

Postaw na oryginalność, zamów fontannę alkoholową już dziś!

Zamów nasze usługi!

Data wydarzenia